اینترنت بین المللی

اینترنت بین المللی

با خرید این محصول یک چیپست بسیار نازک (مانند شکل) مانند سیمکارت خود دریافت می کنید

با داشتن این چیپست می توانید آن را روی سیمکارت ایرانی یا سیمکارت بین المللی خود گذاشته و بدون اینکه سیمکارت اصلی خود را از گوشی خارج کنید از اینترنت همراه بین المللی ارزان با سرعت بالای 3G و 4G  در بیش از 150 کشور جهان استفاده کنید.

در اینصورت می توانید بطور دلخواه تصمیم بگیرید و تنظیم کنید که از اینترنت سیمکارت استفاده کنید و یا اینکه از همراه بین المللی استفاده کنید.

مثلا تصور کنید یک چیپست روی سیمکارت 0912 ایرانی خود دارید. وقتی در ایران هستید تنظیم می کنید از اینترنت سیمکارت ایرانی استفاده کنید وقتی به سفر خارج از کشور رفتید می توانید تنظیم کنید از اینترنت چیپست استفاده کنید بدون اینکه آنتن سیمکارت 0912 از بین بره و بدون اینکه نیاز باشه سیم کارت خودتون را از موبایل در بیارید.

با نصب اپلیکیشن موبایل مخصوص این چیپست مانند شکل زیر می توانید اینترنت چیپست را مدیریت و از بسته های اینترنتی ارزان و با سرعت بالا در سفر لذت ببرید.نگران این نباشید که موبایلتان آی فون است با سامسونگ یا هر برند دیگر ... 

چون این اپلیکیشن هم برای  Android و هم برای  IOS می باشد. پس از این چیپست می توانید هم در گوشی های اندروید و هم در گوشی های آی فون استفاده کنید.مقایسه کالا (0)


چیپست flexiroam

چیپست flexiroam

همانطور که در توضیحات متوجه شدید این محصول یک چیپست نازک است که می توانید آن روی سیمکارت خود بگذارید بدون اینکه نیاز باشه سیمکارت خود را خارج کنید.برا..

600,000 تومان

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)