ویزا کارت

ویزا کارت

خیلی از مشتریان عزیز سوال دارن چرا اصلا ویزاکارت بگیریم؟


ما هم بعد 14 سال دقیقا نمیدونیم دلیل اصلیش چیه !
شاید انتقال راحت پوله تو سفرهایی که به خارج میرن

خوب اینو که راحت میتونید از صراف تا 5000 یورو بخرید و ببرید

و تا رسیدین به هتل بزاری در safe box

صبح به صبح هم بخشی از اون پولو برمیدارید میزارین تو کیفتون و میبرین یا همونو خرج میکنید یا در صرافی تبدیلش میکنید تا 5 درصد هم کارمزدشو میدین

بعدم میبرین هر فروشگاهی یا رستوران یا ... که پول نقد قبول میکنه خرید میکنید و پولتون خرد میشه و پول خردهاتون رو میزارین تو کیفتون روز آخر سفرتون هم میبرین دوباره باقی مونده پول اون کشور رو که قبلا تبدیل کردین رو دوباره تبدیل به یورو یا دلار میکنید و یک اکسچنج کوچیکه تا 5 درصدی هم میدین.


خوب سوال اینجاس؟


در شرایط کرونا مراکز خرید پول نقد قبول میکنن؟

برای استفاده از تاکسی های اینترنتی مثل UBER  و GRAB و Easy Taxi و ... بهتر نیست با ویزاکارت شارژ کنید و راحت اعتباری پرداخت کنید و تخفیف هم بگیرید و مدام اسکناس هاتون تبدیل به سکه نشه؟

آیا میدونید که تمامی افراد از 12 سالگی در کشور های خارجی کارت بانکی دارن که بهش میگن مدل Student 

بعد ایرانی های تاجر یا مسافری که از تمامی توریست ها بیشتر خرج میکنن و لاکچری سفر میکنن برای هر مبلغ پایینی کیفشون رو باز کنن و معادل مثلا 10 یورو رو پرداخت کنن؟

آخرشم بهشون بگن کروناس و نقد نمیگیریم یا بگیرن و کلی سکه بهتون بدن که صداش حسابی رو اعصابتون باشه؟

در آخر اصلا نیازی نیست یک ویزاکارت بگیرید و تمام 5000 یورو رو بزارین، که احساس کنید مثلا گرونتر از اسکناس براتون تموم شده که نشده چون تنها اگر مثلا یورو بگیرید ببرید اروپا یورو خرج میکنید یا دلارآمریکا بگیرید ببرید آمریکا دلار آمریکا خرج کنید.بقیه کشورها همون تبدیل های سنگین رو میدین

شما معادل 1000 یورو شارژ کن، البته این برای ویزاکارت های مالزی ما بصرفه است چون شما کلا هر بار شارژ 20 رینگیت کارمزد میدین که میشه تهش معادل 5 دلار و یک بار تجربه کنید ببینید چقدر حس بهتری بهتون میده.


حالا چجوری میشه ویزاکارت گرفت برای ایرانی هایی که در بالاترین تحریم های بانکی قرار دارن؟

جواب: فقط همین ویزاکارت مالزی رو میشه گرفت اونم معلوم نیست تا کی

قیمت صدور ویزاکارت چقدره ؟

اگر پاسپورت خارجی دارید یا کسی رو دارید که داشته باشه 180 دلار اگه که نه 220 دلار یعنی ماهی زیر 9 دلار دارین پرداخت میکنید که تبدیل بشین به عادی ترین مردمی که کارت دارن در کشور های دیگر


باز بعضی از دوستان بعد از خوندن امکانات ویزاکارت مالزی که تنها ویزاکارتی هست که میشه غیر حضوری برای ایرانی ها گرفت بهونه های جالب میارن مثل:

1-من میخوام یک کارتی داشته باشم که حواله بیاد بهش و حواله بشه زد:

جواب : هیچ جای دنیا مثل ایران پول راحت جابه جا نمیشه شما باید پولت مشخص باشه که برای چیه و مالیاتش رو بدی و تازه چون ایرانی هستی اکثرا هم انجام نمیدن،چون فرستنده یا گیرنده میرن در بلک لیست تحریم ها

2- در کشور های دیگر این کارت ها رایگان است:

جواب: بله در صورتی که اقامت اون کشور رو داشته باشید به شما کارت بانکی میدن حالا رایگان که نه ولی خیلی ارزون ،البته جدیدا که حساب های ایرانی هایی که مدت های زیادی هم زندگی میکنن در برخی کشور هارو بستن و افتتاح هم نمیکنن

3- من کارت با سقف موجودی 10000 رینگیت معادل 2300 دلار به کارم نمیاد من سقف 100000 دلاری میخوام:

جواب: در حال حاضر دلار در تلورانس 23000 تا 24000 تومن است که میشه سقف ویزاکارتتان 45 میلیون تا 50 میلیون تومان مبلغش کم نیست و از همه مهمتر شما شارژ میکنی تموم شد دوباره شارژ میکنی و مگر میخواین چه تجارتی انجام بدین که 100000 دلار نیازتون بشه و اصلا این ویزاکارت تجاری نیست و برای مصرف شخصی است.

4- این ویزاکارت حساب بانکی نداره حالا امدیم شما بعد 14 سال فعالیت دیگه نخواستید ویزاکارت رو شارژ کنید ما چجوری میتونیم شارژش کنیم؟

جواب: ما از سال 1386 تا به الان داریم کار میکنیم و سود اصلی ما شارژ ویزاکارت شماست اما در نظر بگیرید ما بعد این همه سال تبلیغ و هزینه و مشتری جمع کردن بخوایم شارژ نکنیم چی میشه؟ خوب این ویزاکارت رو هر کسی که مالزی باشه و حساب داشته باشه میتونه برای شما شارژ کنه و فقط کارمزد بیشتری میدین چون 20 رینگیت پول دو تا دونات تو مالزیه و صراف ها مبالغ پایین رو با کارمزد بیشتری انجام میدن.

5- اعتبار ویزاکارت 2 ساله است بعدش چه اتفاقی میوفته؟

جواب: بعدش اگر ما زنده باشیم و شرکت بخواد ادامه فعالیت داشته باشه و اگر شرایط ایران بهتر بشه شما اگر بخواین هزینه صدور ویزاکارت جدید رو میدین و ویزاکارت جدید برایتان صادر میشه در غیر این صورت شما یک ماه قبل از تموم شدن اعتبار ویزاکارت مانده ویزاکارت را دریافت میکنید.

6- ما آژانس مسافرتی هستیم و پرداخت هامون بالاتر از این 10000 رینگیت میشه چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

جواب: شما میتونید یک ویزاکارت مالزی یا حالا چند تا بگیرید پرداختی های خردتون رو باهاش انجام بدین که یک دفعه یک رزرو هتل یا پروازی که مثلا 1 ساعت تخفیف خرده رو از دست ندین و مبالغ بالا رو از سایت ما سفارش بدین ماهم که همه نوع ارزی پرداخت میکنیم و 3 تا 5 درصدی هم که اگر ارز غیر دلار باشه ارزون تر از شرکت های دیگه میزنیم براتون و مشکلتون حل میشه.

بقیه سوال هارو شما مطرح کنید


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.