درباره ما

معرفی سیمکارت های مختلف ( برای سفرهای خارج از کشور )

مسافران عازم به خارج از کشور برای ایجاد ارتباط با کشور مبدا سه انتخاب در پیش رو دارند و در این بخش مقایسه در مورد این سه انتخاب خواهیم داشت :

 

 

فعال کردن رومینگ سیمکارت های ایرانی

 

استفاده از سیمکارت های ایرانی و فعال کردن رومینگ آنها مشکلاتی به شرح زیر در بر دارد :
1- همه کشورهای دنیا قابل استفاده نیست.
2- هزینه جابجایی بالایی دارد. به این معنی که به محض ورود به هر کشور (کشورهای تحت قرارداد) مبالغی به عنوان جابجایی از حساب شما منظور
  می گردد.
3-
 هزینه مکالمه بسیار بالاست (جهت دریافت هزینه مکالمه در هر کشور، نام آن کشور را به فارسی به شماره ۷۰۸۰ پیامک کنید تا از نرخ مکالمه تلفن همراه ایران خود در کشور مورد نظر مطلع شوید.)
4-
 با بالا رفتن میزان بدهی در سیمکارت های دایمی و تمام شدن شارژ در سیمکارت های اعتباری خط مربوطه از طرف اوپراتور مربوطه  قطع می شود.


 

خرید سیمکارت محلی هر کشور ( هر کشور ، یک سیمکارت اعتباری )

 

خرید سیمکارت محل هر کشور نیز مشکلات خاص خود را دارد :
1- در آن کشور درست در حالیکه نیاز به ارز برای مصارف دیگر دارید بایستی بخشی از آن را صرف خرید سیمکارت و شارژ کنید.
2- عدم اطلاع از نرخ مکالمات
3- دشواری در یاری خواستن از شرکت صادر کننده سیمکارت به جهت عدم اطلاع احتمالی از نحوه تماس با پشتیبانی شرکت مربوطه و همچنین عدم توانایی پرسنل بخش پشتیبانی آن شرکت در صحبت کردن به زبان فارسی و احتمالا انگلیسی
4- این سیمکارت ها فقط در همان کشور قابل استفاده می باشند و با عزیمت به کشوری دیگر سیمکارت جدید و شارژ جدید خریداری کرد.
5- این سیمکارت ها اگر مرتب شارژ و استفاده نشوند پس از مدتی کوتاه از درجه اعتبار ساقط و در اختیار شخص دیگری قرار می گیرد.
6- آبونمان ماهاینه و هزینه نگهداری


 

خرید سیمکارت بین المللی ( یک سیمکارت برای تمامی نقاط دنیا )

 

سیمکارت بین المللی همانطور که از نامش پیداست در واقع یک سیمکارت به صورت بین المللی است که می توان آن را در تمامی نقاط دنیا استفاده کرد. این در حالیست که کاربر دیگر متحمل هزینه های هنگفت (اعم از جابجایی تماس ورودی و خروجی بالا) نخواهد شد.
از دیگر مزایای سیمکارت بین المللی می توان به این نکته اشاره کرد که کاربر در تمامی کشورها و تمامی نقاط جهان با استفاده از یک سیمکارت و یک شماره می تواند از تمامی امکانات و خدمات استفاده نماید.
ضمن اینکه شماره سیمکارت کاربر در تمامی نقاط دنیا به صورت ثابت خواهد بود و افرادی که می خواهند با کاربر تماس برقرار کنند میدانند فرد مسافر تنها روی یک سیمکارت قابل دسترسی است و دیگر نیازی به ذخیره کردن چندین شماره (شماره تماس ایران - شماره تماس هلند - شماره تماس آلمان - شماره تماس ایتالیا - شماره تماس اسپانیا -
) نمی باشد.
خرید سیمکارت های بین المللی دارای ویژگی های زیر است :
- هزینه جابجایی ندارد.
- در بیش از ۹۰ کشور تماس ورودی رایگان است (از جمله در ایران و اروپا)
- تا ۹۰ درصد در تماس ها در سفرهای برون مرزی صرفه جویی می شود.
- هزینه مکالمات بسیار ارزانتر است.
- سیمکارت و شماره به صورت دایمی و اختصاصی است.